top of page
Ekran Resmi 2019-01-15 21.22.20.png

  Hakkımızda 

Güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratmak için bize, koc@isgkocluğu.com adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda...

İSG Koçluğu, Tekademi Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ltd Şti marka ve çalışmasıdır.  

Tekademi Ltd. Şti Timur Köseoğlu tarafından 2013 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana, eğitim, danışmanlık, iş sağlığı ve güvenliği ile organizasyon alanlarında kurulara özel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Şirketin tüm çalışmalarına ilişkin web sitelerine,  www.tekademi.com.tr internet sitesindeki linklerden erişebilirsiniz.  

Şirketin kurucusu Timur Köseoğlu, iş güvenliği uzmanı, yaratıcı drama eğitmeni ve profesyonel koç olup farklı alanlardaki deneyimlerini bir araya getirerek çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Daha detaylı bilgiye www.timurkoseoglu.com internet sitesinden erişebilirsiniz. 

Davranış Odaklı Güvenlik Yönetimi üzerine de çalışmalar yürüten Köseoğlu, bu alandaki hizmetlerine ilişkin bilgiyi, www.davranisodakliisg.com web sitesinde duyurmaktadır.  

www.etkinisgegitimi.com internet sitesinde kurumlara yönelik eğitimlerini bir arada sunmakta, ayrıca www.isgegitmenegitimi.com altıda da iş güvenliği uzmanlarına yönelik eğitici eğitimleri vermektedir. 

Tekademi’nin bunların yanı sıra iş güvenliği kütürünün yerleşmesi ve çalışanlar tarafından içselleştirilmesini hedefleyen İSG Şenliği markası altında çalışmaları bulunmaktadır. İnteraktif tiyatro oyunlarından yarışma ve etkinliklere kadar uzanan geniş bir yelpazede yürütülen bu çalışmalara www.isgsenligi.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

bottom of page